Hráčky reprezentací České republiky, Srbska, Lotyšska i Číny navštíví některé karlovarské základní školy

Hráčky reprezentací České republiky, Srbska, Lotyšska i Číny navštíví některé karlovarské základní školy

V rámci již 6.ročníku Mezinárodního turnaje Karlových Varů v basketbale žen, který proběhne v příštím týdnu ve velké hale KV Arény (26-28.5.2017), uspořádá náš klub pro nejmenší adeptky basketbalu také zajímavý doprovodný program, jehož součástí bude nejen 23.5. úterní turnaj 5-ti týmů karlovarských základních škol v hale Lokomotivy, který cenami podpořila Česká basketbalová federace a účastnice turnaje pozdraví několik hráček reprezentačního týmu žen České republiky, ale také další naplánovaná akce, během níž navštíví zástupkyně reprezentací účastnických týmů Mezinárodního turnaje - tedy České republiky, Srbska, Lotyšska a Číny vybrané karlovarské školy a předají jim podepsané dresy svých reprezentací a na oplátku obdrží od zástupců škol výrobky jejich žáků zaměřené na národní charakter jednotlivých zemí a také příslib, že jim žáci těchto škol přijdou fandit při jejich zápasech. Konkrétně by tedy žáci ZŠ J.A. Komenského a ZŠ Růžový Vrch měli fandit naší reprezentaci a hráčky našeho týmu je navštíví v jejich školách ve čtvrtek 25.5. v dopoledních hodinách, stejně jako hráčky Číny, které navštíví ZŠ Dukelských hrdinů a budou spoléhat na podporu žáků této školy při svých zápasech. V pátek 26.5. pak také v dopoledních hodinách navštíví reprezentantky Srbska ZŠ Poštovní a reprezentantky Lotyšska ZŠ Konečná.