Fotogalerie U11

Neděle 17. ledna další účast na turnaji v Kraslicích kategorie U11/přípravka

V neděli 17. ledna jsme se s holkami zúčastnili turnaje v Kraslicích, kde jsme se v hojném počtu 20 děvčat utkal i proti zcela novým soupeřům z domácích Kraslic a z Chebu. Holky byly rozdělené do 4 pětic a střídaly se ve 4 minutových intervalech v zápasech 2x8 minut tak, aby každá dostala stejně času pro řádění na hřišti. Opět se ukázala (a to ve všech zápasech) soupeřova zkušenostní a věková převaha, což se odráželo i na výsledném skóre utkáních. To ale holky vůbec netrápilo a snažily se, jak jen mohly, za což je moc chválíme! V prvním utkání proti (převážně) chlapeckému týmu z Chebu nás porazili za stavu  38:2, kdy náš jediný koš vstřelila přímo z šestkové čáry Kočanová Emílie. Ve druhém utkání proti T.J.Sokol Kraslice zazářila až teprve naše třetí pětka, kde dala dva koše Alice Knopová a jeden koš Míša Jíchová a výsledné skóre tedy činilo 54:6 ve prospěch soupeře. V posledním zápase proti holkám z BSK Tatran Kraslice se žádné z našich bojovnic už nepodařilo přispět bodově, a tak zápas skončil za stavu 65:0. Holky chválíme, a i přesto, že máme co zlepšovat, lze zpozorovat obrovský pokrok od minulých zápasů. Také moc děkujeme rodičům za pomoc s dopravou, hojnou účast a skvělou podporu.

 Fotogalerie U11

Další krůček v turnaji kategorie U11 (přípravka) 

V sobotním utkání hraném v Sokolově se naše nejmenší bojovnice nejprve utkaly proti týmu z Toužimi, jejichž hráčky už byly znatelně zkušenější a vytrénovanější než ty naše. Bojovnost byla stejně tak velká, jako ještě znatelná nezralost našeho mladého týmu. Holky se snažily, byly tam dokonce více než slibné pokusy o útok na koš. Bohužel se nám nepodařilo ani jednou proměnit tak vytouženou střelu na koš. Cílem utkání nebylo ani tak vyhrát, jako zúčastnit se a ukázat holkám, jak vlastně ten basketbal a zápas samotný vypadá. Holky se všechny střídaly a každá dostala svou možnost zazářit. Nicméně byl zde vidět obrovský herní rozdíl, ale to nám neodradilo chuť ke hře a ve druhém zápase jsme do toho šly zase naplno. V utkání proti Sokolovu jsme dokonce zahájily utkání košem, jen škoda, že do soupeřovy obroučky. Ale radost samotná z prvního koše tohoto dne neustala a holky se snažily dál. Chtěly jsme napravit onen ,,vlastňák", a tak se holky po sléze několika soupeřových bodů vrátily do hry se svými dvěma koši a jednou proměněnou šestkou. Každopádně Sokolov nenechal nic náhodě a už nám nedovolil za celý zápas znovu skórovat. Ve srovnání s předchozím turnajem jsme udělali určitě velký pokrok a budeme se snažit, aby to tak pokračovalo dál. Holky tvoří dobrý celek, navzájem se podporují a snad z nich bude postupem času skvělý tým. Všechny holky chválíme a zároveň děkujeme rodičům za velkou účast a podporu.

BK LOKO Karlovy Vary –Toužim       0:58

BK LOKO Karlovy Vary –BCM Sokolov  5:63

 

 

 

První turnaj basketbalové přípravky

Pondělí, 19.10.2015

V neděli 11.10.se v hale BK Lokomotivy konal první turnaj basketbalové přípravky v letošní sezóně. Malé basketbalistky, které se učí úplným základům basketbalu, si po měsíci tréninku vyzkoušely hru a získávaly první zkušenosti. Hrály s velkým nadšením a bojovaly o každý míč. Holčičky zcela zaplnily domácí střídačku, na turnaj dorazily v počtu 23 hráček. A plná byla nejen střídačka, ale i hlediště. Rodiče vytvořili skvělou atmosféru, fandili, podporovali, pofoukali bolístky. A když padl první koš Lokomotivy, radost byla obrovská. Krásný sportovní zážitek!

BK LOKO Karlovy Vary - BSK TATRAN Kraslice 2:58

BK LOKO Karlovy Vary - BK Sokol Kraslice 6:26

U11 - Fotosnímek 1

Hodnocení článku: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Průměr 2.30 (5 hlasů)