Fotogalerie U14

Velká mezinárodní zkušenost pro náš tým U14

 

Náš tým se v období vánočních svátků zúčastnil mezinárodního vánočního turnaje v Plzni. Zde jsme odehrály zápasy i s o rok staršími hráčkami.

Náš tým odehrál tři utkání v základní skupině.V prvním zápase jsme narazili na tým SG Towers Speyer - Schfferstadt U15, který měl ve svém středu dvě velmi vysoké hráčky (téměř190 cm). Náš tým hrál v obraně velmi kolektivně, po velkém boji jsme mohli oslavovat první výhru 40:36 .Dalším soupeřem byl tým z Klatov, kterého jsme jednoznačně porazili 62:22. Posledním soupeřem byl tým ze Strakonic - vítěz tohoto utkání měl zajištěn postup z prvního místa ze skupiny.To se nám povedlo, i když se nám nedařila střelba jak z dlouhé vzdálenosti tak i z pod koše, ale nakonec se podařilo  zvítězit 34:30.

Dalším soupeřem byli budoucí vítězové turnaje tým ze Slovinska ŽZK Triglav U15, s kterým jsme prohráli 37:23.Slovinky hráli velmi agresivně a našemu týmu dlouho trvalo, než se přispůsobil jejich hře. Musím pochválit hráčky, že se nevzdali a makali až do konce tohoto utkání. Naším dalším soupeřem byl tým z Německa Hessen U15.Další konfrontace se zahraničním týmem.Zápas se hrál ve vysokém tempu a znatelná byla výšková převaha soupeře.Hráčky bojovali až do konce a i trochu toho štěstíčka nám nebylo přáno, prohrály jsme 32:29.Poslední utkání o konečném sedmém umístění se rozhodlo velmi rychle.Soupeřem n& aacute;m byl tým SG Towers Speyer - Schfferstadt U15 ,který nastoupil pouze v pěti hráčkách . Ostatní se během turnaje zranily ( koleno, kotník 2x a  zlomený palec u ruky). A aby toho nebylo málo, tak v době, kdy náš tým vyhrával nad zdecimovaným týmem 25:0, se zranila další hráčka ( výron kotníku )a následně jsme se dohodli nepokračovat v utkání. 

 

Naš tým vyhrál 4x a měl 2x prohru a obsadil konečné 7- místo na turnaji.

 

Pro náš tým, který měl možnost mít konfrontaci s týmy mimo ČR, to byla veliká zkušenost, která nám může pomoci  v žákovské lize k postupovým příčkám do extraligy.

 

Karlovy Vary 40:36 SG Towers Speyer - Schfferstadt U15

Body: Zdeňková 16, Hrabovská 9,Chromá,Baženovová ,Hlavová a Veselá 4,Vlčková 2,Králová,Hejná,Valentoová,Heroldová

 

Karlovy Vary 62:22 Klatovy

Body: Hlavová 14, Hrabovská 10, Hejná 8, Chromá,Zdeňková,Veselá,Valentová a Baženovová 6 

 

Karlovy Vary 34:30 Strakonice

Body:Hrabovská 7, Zdeňková a Veselá 6, Chromá 5, Baženovová a Hlavová 4, Valentová 2,Heroldová,Vlčková,Králová,Hejná

 

Karlovy Vary 23:37 ŽZK Triglav U15

Body:Chromá 8, Hrabovská 7, Hejná 4, Heroldová a Baženovová 2, Zdeňková,Valentová,Vlčková,Králová,Veselá,Hlavová

 

Karlovy Vary 29:32 Hessen U15

Body: Chromá 16, Zdeňková 5, Veselá,Vlčková,Valentová,Baženovová 2, Hlavová,Králová,Hrabovská,Heroldová,Hejná

 

Karlovy Vary 25:0 SG Towers Speyer - Schfferstadt U15 nedohráno

Body:Hrabovská 6, Chromá 5, Králová a Valentová 4, Veselá,Vlčková a Hejná 2, Heroldová,Baženovová,Zdeňková,Hlavová

Fotogalerie U14